ÜRÜNLER
GRIDA T24

Grida Taşıyıcı Sistem Profilleri, Aspen'in asma tavan konusunda müşterilerine tek adreste eksiksiz çözüm sunma anlayışının sonucudur.
Metal ya da taşyünü asma tavan, taşıyıcı sistem ve aksesuarları... Kısaca, konu asma tavan olduğunda gereksinim duyulacak her türlü ünite, zaman kaybetmeksizin en hızlı şekilde Aspen'den karşılanabilir.

Dünya Standartlarında Üretim
Grida Taşıyıcı Sistem Profilleri, Aspen Eskişehir Üretim Tesisleri'nde, paslanmaya dayanıklı sıcak daldırma galvanize çelikten üretilmektedir. Geliştirilmiş kilitleme özelliği, konstrüksiyonda ve boyutlarda sarkma yapmayan yük çekişi, çizgi ve düzgünlüğün sağlandığı estetik bütünlükte, dünyanın sayılı taşıyıcı markalarıyla boy ölçüşecek standartlardadır.

Tam Hizmet Anlayışı
Aspen bölge müdürlükleri ve bayi ağı sadece satış ve ürün sağlamakta değil, projelendirme, detay çözümleme ve tek uygulama konularında da danışmanlık hizmeti veren uzman kadrolardan oluşmaktadır.

Sürat ve Yaygınlık
Aspen dağıtım ağı, Türkiye ve Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde beş bölge müdürlüğü ve geniş bayi organizasyonuyla istenilen ürünü en kısa sürede stoktan teslim etmektedir.

MONTAJ HIZI VE AVANTAJLARI

Grida T24 Taşıyıcı Sistem Profilleri, kilitleme özelliği sayesinde hiçbir yardımcı aparata gerek kalmadan kolayca monte ve demonte edilebilir. Ayrıca sağdan kilitleme yönü ile elin işleme gücünü artırarak uygulamacıya hız kazandırır. Kolaylıkla kendisini dengeleyebilen sistem, tali taşıyıcıların ana taşıyıcı ile tek taraflı olarak birleştirilebilmesi sayesinde küçük mekanların yanında çok büyük mahaller için de uygulama kolaylığı sağlamaktadır.

Sistem Entegrasyonu
Grida Taşıyıcı Sistem Profilleri, Aspen ürün gamında yer alan asma tavan ve aydınlatma sistemleriyle tam entegrasyon sağlar. Ayrıca piyasada bulunan taşyünü, metal, camyünü, modüler alçı ve kayayünü asma tavan sistemleriyle de uyum içinde kullanılabilmektedir.

KİLİT SİSTEMİ VE BİNİ ÖZELLİĞİ   
Profiller, bağlantı yerlerinden kilitlenmek suretiyle birleşirler. Ayrıca, profillerin bağlantı noktalarındaki bini özelliği sayesinde şık bir birleşim detayı ortaya çıkmaktadır.

YANGIN DAYANIMI 

Grida Taşıyıcı Sistem Profilleri olası bir yangın halinde sistemin çökmesini engelleyecek şekilde genleşen özel detay ile donatılmıştır. Böylece asma tavan plakaları ile taşıyıcı profiler bir sistem olarak sabit kalır ve yangın koruması sağlar.